Vítame Vás na našej firemnej stránke Vždy dokážeme pre Vás robiť kvalitu za akciovú cenu Dokážeme pre vás tlačiť a vyrábať malokapacitnej produkcii. Realizujeme polepy aút, výkladov, reklamných tabúľ a pútačov... 3D písmo, svetelné boxy, sublitlač, termotlač na textil, puzzle... offsetová tlač letákov, prospektov, katalógov, brožúr Profesionálny webhosting pre prevádzku eshopou...

Darčeky s vlastnou potlačou:

 
Dokážeme Vám vyrobiť rôzne darčeky s vlastnou potlačou na hrnčeky, odznaky, kľúčenky, prívesky, magnetky, tašky, čiapky, tričká, vankúše, bezpečnostné vesty, kuchynské zástery a rôzne iné. Rovnako vyrábame kartónové obrazy a obrazy tlačené na plátno s napínaním na drevený rám. Tlačíme fotky a koláže v akejkoľvek veľkosti.
 
 

Spôsoby potlače: 

 
 
 
-sublimácia - táto technika sa aplikuje na hladký povrch keramického/skleneného pohára a to tak, že vybraný motív sa vytlačí na prenosný papier a po uschnutí za vysokej teploty nažehli ( hrnčeky, odznaky, kľúcenky, tašky, magnetky, tičká, vankúše, kameň, šiltovky, puzzle...)

 
 
 
 
 
 
-samolepka- tlačená/rezaná fólia rôznych farieb sa na rezacom plotri vyreže do požadovaného tvaru a následne nalepí ( kľúčenky, perá, zapaľovače....)
-tampoprint - je technológia, ktorou sa potlač na predmet dostane pomocou silikónového tampónu, ktorý prenesie farbu z tlačiarenského štočku, na potlačovaný predmet, možnosť potlače na takmer každý druh materiálu ( plast, sklo, kov, drevo, koža ), (zapalovače, guličkové perá, kľúčenky, otváraky, hrnčeky )
 
 
riaditel exo jan nikto